Vyrai žino...

 

KAIP VEIKIA TESTOSTERONAS?

TESTOSTERONO PRIEŠAI

TESTOSTERONO NEPAKANKAMUMO PASEKMĖS

 

Tradicines vyrų savybes lemia pagrindinis androgenas - “vyriškasis” hormonas, testosteronas. Jis reguliuoja daugelio organizmo sistemų veiklą, veikia vyrų kūrybingumą, mąstymą, intelektą, energiją, taigi ir gyvenimo stilių. Tai dėl jo poveikio vyrų raumenys būna stipresni, be to, jis skatina seksualumą, karjeros ir pripažinimo siekį. Vyrai, kurių organizme jo daugiau, yra iniciatyvūs, jie ryžtingai reiškia savo nuomonę, būna energingi ir juos dažniau nei kitus lydi sėkmė.

Pastaruoju metu visi andrologai ir mokslininkai, tyrinėjantys vyro reprodukcinės sistemos problemas, teigia, kad gana ryškiai pastebimas testosterono lygio sumažėjimas. Vieni mano, kad tai stresų ir įtempto gyvenimo pasekmė, kiti - kad dėl toli pažengusių naujagimių išslaugymo technologijų berniukai visuotinai yra silpnesni, jų organizmai nekovoja gamtos atrankoje, todėl apskritai silpnesnis organizmas pagamina ir mažiau hormonų. Visuotinai pripažinta, kad didesnis testosterono kiekis yra tvirtesnis pagrindas kokybiškai vyro lytinei funkcijai.

 

KAIP VEIKIA TESTOSTERONAS?

 • Padeda sukoncentruoti dėmesį, gerina atmintį, veikia libido;
 • neleidžia kauptis riebalų sluoksniui aplink juosmenį;
 • stimuliuoja raumenų augimą;
 • palaiko kaulų tvirtumą;
 • dėl jo poveikio paauglystėje mutuoja berniukų balsas;
 • lėtina senėjimo procesą ir padeda išvengti širdies ligų;
 • garantuoja gerą lytinės sistemos veiklą.

Į viršų ↑

 

TESTOSTERONO PRIEŠAI

Sulaukus 35 metų organizmas jau nebeišskiria testosterono taip sparčiai kaip anksčiau. Tačiau hormono gali sumažėti ir dėl kitų veiksnių, visai nepriklausančių nuo amžiaus.

Vegetariška dieta. Kad susidarytų testosteronas, būtinas tam tikras kiekis cholesterolio. Žinoma, pasninkauti kartais sveika, bet ilgą laiką valgant vien vegetarišką maistą vyrų organizme šio hormono sumažėja. Tada jie tampa ne tokie agresyvūs, susilpnėja jų lytinis potraukis.

Moteriški hormonai. Deja, vyrai, patys to nežinodami, tiesiog skęsta moteriškų hormonų (estrogenų) jūroje, nes valgo gyvulių, užaugintų naudojant hormonus, mėsą ir geria alų, kuriame daug fitoestrogenų. Sojų produktais taip pat geriau nepiktnaudžiauti. Kai kurie specialistai rekomenduoja jų visai atsisakyti nėščioms moterims, mat jeigu įsčiose auga berniukas, gali sutrikti jo vystymasis.

Klimatas. Saulės spinduliai stimuliuoja vyriškų hormonų išsiskyrimą. Būtent todėl pietiniuose kurortuose žmogus jaučia seksualinės energijos antplūdį, o šiltųjų kraštų gyventojai laikomi pačiais aistringiausiais meilužiais.

Alkoholis. Dar Williamas Shakespeare'as rašė: "Alkoholis pažadina geismą, bet neduoda stiprybės jam išsipildyti". Mat į kraują patekus alkoholio sumažėja testosterono kiekis. Kai žmogus jaučiasi pagiringas, tikėtina, kad šio hormono sumažėja iki 20 procentų. Alkoholio paveiktos kepenys dar gali regeneruotis, o štai sėklidėse vyksta negrįžtami pakitimai.

Stresai. Skyrybos, finansinės problemos, nedarbas irgi mažina testosterono kiekį. Atliekant vieną tyrimą paaiškėjo, kad nuo lėktuvo turbinų triukšmo minėto hormono lygis jaunų vyrų kraujyje krenta perpus. Tai reiškia, jog dažnas nuovargis, ilgai trunkantis stresas, depresija sutrumpina aktyvių vyrų lytinio gyvenimo trukmę.

Aptempti drabužiai. Italijos mokslininkai nustatė, kad stipriosios lyties atstovai, nešiojantys elastines trumpikes, dvigubai dažniau kenčia nuo nevaisingumo, aptemptų džinsų gerbėjai - apie pusantro karto.

Infekcijos. Parotito virusas ("kiaulytė"), infekcinis tonzilitas, hepatitai, uretritai ir lytiškai plintančios ligos, taip pat operacijos bei vaistai gali sutrikdyti testosterono gamybą ir išprovokuoti ankstyvą andropauzės pradžią.

Į viršų ↑

 

TESTOSTERONO NEPAKANKAMUMO PASEKMĖS

 • Libido sumažėjimas;
 • Lytinės funkcijos susilpnėjimas;
 • Raumenų masės sumažėjimas;
 • Miego sutrikimai;
 • Nuotaikos sutrikimai, energijos stoka;

 

KUR ĮSIGYTI?

Maisto papildo Tribumen ieškokite vaistinėse:

bencamelia vaistinegintarine vaistinenorfa vaistine

Tribumen yra pagamintas Italijoje pagal UAB “CeMex Farma” užsakymą.