Didžiausias galvos skausmas vyrams...

article_image
Savaitraštis "Lietuvos sveikata"

Pasak urologų, vyrai visuomet nori būti eržilai, tačiau tam koją kartais pakiša sveikatos negalavimai. Erekcijos sutrikimai vyrui ne tik didžiausias galvos skausmas, bet gyvenimo diskomfortas. 

Pasak medikų, erekcijos sutrikimai tampa vis dažnesne stipriosios lyties problema. Erekcijos sutrikimas - tai nesugebėjimas pasiekti arba palaikyti pakankamo varpos sustandėjimo, reikalingo visaverčiam lytiniam aktui atlikti.

Sutrikimas gali būti lengvas, kai varpa kartais nesukietėja; vidutinis, kai varpa nevisiškai sukietėja; ir sunkus, kai varpa visai nesukietėja. Vyrų bendra sveikata ir erekcijos kokybė yra neatskiriamai susiję.

Erekcijos sutrikimo priežastys gali būti labai įvairios: psichologinės, cukrinis diabetas ar širdies ir kraujagyslių ligos. Erekcija taip pat gali sutrikti ir dėl vaistų vartojimo. Visavertei erekcijai svarbus sveikas gyvenimo būdas, geri poros tarpusavio santykiai, jauki, rami aplinka lytinių santykių metu. Erekcijos sutrikimais dažniausiai skundžiasi vyrai, peržengę keturiasdešimties metų ribą. Tačiau visas šias problemas šiandien galima išspręsti pritaikius reikiamą gydymą. Deja, vyrai dažniausiai apie tokius dalykus gėdijasi atvirai pasakoti ir, pasak medikų, tai yra didžiausias kliuvinys laimingam vyro gyvenimui.

← Atgal į sąrašą