Aktualūs straipsniai

Seksas ir sveikata – ar galima dėti lygybės ženklą?

Meilės žaidimus žmonės propaguoja dar nuo „Kamasutros“ laikų. Tačiau kad seksas gali ir gydyti, susigriebta ne taip ir seniai. Kai tai pradėta tirti nuodugniau, pasipylė kūniškus malonumus giriantys mokslininkų straipsniai.

Krepšinio rinktinės gydytojas papasakojo apie tai, ko nematome aikštelėje

Sirgdami už savo šalies rinktinę, sulaikę kvapą stebime viską: atleto žvilgsnį, įtemptus raumenis, aprangą. Iš judesių ir elgesio stengiamės nuspėti sportininko nuotaiką, įvertinti likusias jėgas.

TRIBUMEN prisideda prie rožinio bėgimo Kaune!

Spalio 2 d. Kaune vykusiame Pink Run su Benu 2016 bėgime, daugybė vyrų ir moterų bėgo norėdami atkreipti dėmesį į vieną iš pavojingiausių moterų ligų – krūties vėžį.

5 patarimai norintiems susilaukti vaikų

Jeigu ovuliacijos testai, mylėjimasis pagal kalendorių ir vis neišryškėjanti antroji testo juostelė tapo kasdienybe, šį pokalbį su gydytoju urologu Titu Simaška paruošėme kaip tik jums.Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos apibrėžimą, nevaisingumas yra negalėjimas pastoti vienerius metus...

Vasario mėnesį – ketvirtadaliu daugiau sekso?

Rytinis, gimtadienio, susitaikymo, pykčio seksas – linksmybėms lovoje priežasčių toli ieškoti nereikia. Vasarį švenčiama įsimylėjėlių diena taip pat vis dažniau siejama su seksu.

Testosteronas - vyriškumo šaltinis

Tradicines vyrų savybes lemia vienintelis hormonas - testosteronas. Tai dėl jo poveikio vyrų raumenys būna stipresni, be to, jis skatina seksualumą, karjeros ir pripažinimo siekį.

Kai pradeda stigti vyriškumo

Pasaulis gyvena greičio, streso, nuolatinės įtampos sąlygomis. Daugybę šių veiksnių pasekmių jaučiame visi, o ypatingai tai paveikia hormonų pusiausvyrą. Vis dažniau medikai pastebi vyriškųjų hormonų sumažėjimą.

Visa tiesa apie Tribulus terrestris

Tribulus terrestris  (liet. Gulsčioji ragužė, angl. Puncture Vine) –  kinų medicinos ir Ajurvedos vaistažolė , dar vadinama Žemės žvaigžde. Auga tropinėse bei subtropinėse šalyse Azijoje, Afrikoje, pietų Europoje ir šiaurės Australijoje.

Testosteronas - vyriškumas, energija, sportiniai rezultatai

Subjurusi nuotaika, nesugebėjimas suvaldyti stresinių situacijų, ištvermės sumažėjimas, suprastėjusi potencija ir imunitetas, raumenų masės mažėjimas...Vyrai pakankamai dažnai susiduria su šiomis problemomis, tačiau dažniausiai ima kaltinti greitą gyvenimo ritmą, senėjimą bei nuovargį ir tiesiog laukia, kol...

Ar tavo testosterono lygis pakankamas?

JAV endokrinologams įvertinus pacientų duomenis buvo pastebėta, kad vis daugiau šiuolaikinių vyrų skundžiasi testosterono sumažėjimu – medikų teigimu tai susiję, tiek su greitesniu ir neretai ydingesniu gyvenimo ritmu, tiek ir su didesniu vyrų susirūpinimu savo sveikata.

Apie vaisingumą

Nevaisingumas yra apibrėžiamas kaip nesugebėjimas pastoti po vienerių metų aktyvaus seksualinio gyvenimo, nenaudojant kontracepcijos. Vaisingos reguliariai lytiškai santykiaujančios poros vienerių metų laikotarpiu nevengiant nėštumo pastoja 75 proc. atvejų ir 85 proc.

Augalai sportuojantiems

Apie anabolinių steroidų nepageidautiną poveikį intensyviai sportuojant ir baigus sportinę karjerą kalbama vis garsiau. Galbūt sintetiniams kaip alternatyva galėtų būti kokios nors natūralios priemonės? „Puikių augalinių priemonių, skirtų sveikatai stiprinti, siekiant sportinių rezultatų ir jėgoms...

Kodėl prastėja vyrų savijauta?

Vyro suirzimą ir sumenkusią sveikatą paprastai siejame su nesėkmėmis darbe, įtampa šeimoje ar paprasčiausiu nuovargiu. Žinoma, kad tai gali prisidėti prie prastos vyro savijautos, tačiau šios situacijos, kaip ir eilė kitų priežasčių, gali sąlygoti ženkliai...

Vyrams irgi būna "klimaksas"

Statistika byloja, kad šio amžiaus pradžioje vyresnių nei 65 metų vyrų buvo 9, o vyresnių nei 85 metų - net 30 kartų daugiau nei praeito šimtmečio pradžioje.

Didžiausias galvos skausmas vyrams...

Pasak urologų, vyrai visuomet nori būti eržilai, tačiau tam koją kartais pakiša sveikatos negalavimai. Erekcijos sutrikimai vyrui ne tik didžiausias galvos skausmas, bet gyvenimo diskomfortas. 

Pokalbis su gydytoju Kamarausku

Pasaulis gyvena labai išvystytų technologijų, greičio, streso, nuolatinės įtampos bei gamtos taršos sąlygomis. Daugybę šių veiksnių pasekmių jaučiame visi, o ypatingai tą pastebi medikai.